Xenforo > Sen Nerelerdeydin ?

Haberci

SEO UZMANI
Yönetici
Premium Üye
Tepki
13
Epeydir forum aleminden uzak kalmıştım ve bir gün dedim ki yeni bir yapılanmaya girelim ve kaliteli içerikler oluşturarak huzurlu, adil ve sağlam bir paylaşım platformu kuralım,

evet eski kafalılık demesek de eski alışkanlıklar desem :) daha doğru olur sanırım, SMF kurumumu yaptık ve oluşturduğumuz içerikleri aktarmaya başladık ve SMF altyapısının artık eskisi gibi desteklenmediğinin farkına varmamız uzun sürmedi.

Bunun üzerine yine eski tarihlerde elimizdeki Vbulletin dosyalarını, harddiskimizin tozlu partition larından çıkararak uzun uğraşlar sonucu bir vbulletin kurulumu gerçekleştirdik ve oda ne? Vbulletin sistemi de eskisi gibi değil, devamında yeni sürüm yeni heyecan diyerek elimizdeki hali hazırdaki 3.x sürümü yükselterek 4.x sürümüne geçiş yaptık ve Vbulletin support ile bir akraba olmadığımız kaldı, problemsiz bir dönüşüm vaad eden impex import sistem, .htaccess sorunları vs. derken neredeyse forum özleminden dolayı işin üzerine giderek yeni bir forum yazılımı yazdırmaya karar vermiştik ki....

Xenforo sistemi ile tanıştık, post gönderme ve yönetim kolaylığı harika neredeyse sistem tam olarak sorunsuz size geliyor, büyük ölçüde geliştirip özelleştirme imkanı sunuyor bizde bu durumda geliştirip özelleştireceğiz, böyle güzel bir yazılım ile bizi tanıştıran arkadaşlara çok teşekkür ediyorum, iyi kötü forum oluşumunu sizinle paylaşmak istedim

Bilgi paylaştıkça güzeldir !
İyi forumlar ....

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Geri