Haberci

SEO UZMANI
Yönetici
Premium Üye
Tepki
13
Nasıl Sağ Çıktık Bilmiyorum

Ünlü Türk şarkıcısı Demet Akalın, Didim konseri için yola çıktığı tekneyle talihsiz bir kaza yaşadı. Bu üzücü olay sonrasında Akalın, sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren sanatçı, yaşadığı tehlikeli kaza sonrasında duygularını ve yaşadıklarını paylaştı.

Demet Akalın, "İyiyiz. Arabayla geliyorum. Tekneyle gelmek isterken çok büyük bir kaza atlattık. Alnım şiş. Geliyorum" ifadeleriyle olayı duyurdu. Ardından yayınladığı video ile kaza anının etkilerini gösteren Akalın, yaşadığı deneyimi detaylarıyla anlattı.

Yaşadığı korkunç olayı anlatan Akalın, "İyiyim merak etmeyin. Alnımda şişlik var. Yurt dışından gelen fanlarım çok olduğu için onları bırakmak istemedim. Çok kötü bir tekne kazası yaptık. Tekne iskeleye girdi ve saniyeler içinde battı. O anları nasıl atlatıp sağ çıktığımızı algılayamıyorum. Verilmiş sadakamız varmış. Fanlarım bekledi, gitmediler. Sağ olsunlar. Ben iyiyim. Geri dönüyorum Bodrum'a... Ancak bir sitemim olacak. Ambulans çağırdık, gelmedi bayağı bir süre. Kaç kere arandı ambulans hatırlamıyorum. İlk yardımı eczaneden biri yaptı. Bir arkadaşımızın parmakları ezildi. Yalıkavak Marina'da daha fazla güvenlik önlemi alınsaydı, böyle travmatik olaylar yaşanmazdı. Çok fazla mesaj geldi, hepsine yetişemedim. Servis yapan bir bot tesadüfen bizi kurtardı. Çocuklar da yardım etti" şeklinde konuştu.

Bu üzücü olay, Demet Akalın'ın hayranları arasında büyük bir endişeye neden oldu. Ancak sanatçının sağlık durumunun iyi olması ve kazayı atlatmış olması sevindirici bir haber olarak değerlendirildi. Olayın ayrıntıları ve yaşadığı deneyim, onun hayatındaki önemli bir an olarak tarih düşüldü.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Geri